خانه / مطالب تازه / تا شهریور ۹۹ انجام می شود: ساخت پلاسکو در۲۰ طبقه
کد مطلب:295328

تا شهریور ۹۹ انجام می شود: ساخت پلاسکو در۲۰ طبقه


تا شهریور ۹۹ انجام می شود: ساخت پلاسکو در۲۰ طبقه

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,
رئیس بنیاد مستضعفان از به سرانجام رسیدن ساختمان جدید پلاسکو در ۲ سال خبر داد و گفت: در زمان گودبرداری ساختمان جدید پلاسکو، نقشه‌ها تکمیل و پروانه -ساخت- نیز دریافت می‌شود.

 به  گزارش تسنیم ؛محمد سعیدی‌کیا در حاشیه برگزاری پنجمین همایش روز ملی روستا و عشایر در رابطه با کسبه ساختمان پلاسکو، اظهار کرد: به کسبه این ساختمان،‌محلی برای کاسبی به این افراد داده شد.

 

وی ادامه داد: مسئله مهم ساخت و سازی است که باید در محل ساختمان پلاسکو انجام شود.

 

وی تصریح کرد: در این رابطه با استاندارد تهران جلسات متعددی برگزار و جمع‌بندی این شد که با اصرار مالکان سرقفلی ساختمان ۵ طبقه در شمال ساختمان فروریخته پلاسکو، با هرینه خودشان ساختمان را بازسازی کرده و استفاده کنند.

 

رئیس بنیاد مستضعفان با یادآوری این‌که ساخت و ساز ساختمان جدید پلاسکو در استانداری و شورای تامین تصویب شد، گفت: همچنین کمیسیون ماده ۵ طرح ساخت ساختمان مذکور را تصویب کرد. بر این اساس در محل ساختمان پلاسکو،‌ساختمان جدید ۲۰ طبقه‌ای شامل ۵ طبقه در زیر و ۱۵ طبقه روی زمین ساخته شود.

 

سعیدی‌کیا با بیان این‌که کار ساخت این ساختمان آغاز شده و مسابقه معماری آنرا به زودی برگزاری می‌کنیم، اظهار کرد:‌ بعد از کامل شدن معماری، مجوز را از شهرداری دریافت می‌کنیم. البته کار گودبرداری ۵ طبقه زیر زمین در حال انجام است که مدتی زمان می‌برد.

 

وی با بیان این‌که در زمان گودبرداری نقشه‌ها تکمیل و پروانه -ساخت- نیز اخذ می‌شود، تصریح کرد:‌ در همین مدت مدت طراحی سازه و اسکلت -ساختمان جدید پلاسکو- انجام خواهد شد.

 

وی ادامه داد:‌ این ساختمان بعد از مصوبه کمیسیون ماده ۵ (سه هفته پیش) طی دو سال به سرانجام می‌رسد.

 

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *