خانه / اخبار / حوادث / تاوان سنگینی که عروس سیاه‌بخت برای جهیزیه‌ ناقصش داد /عکس
کد مطلب:61151

تاوان سنگینی که عروس سیاه‌بخت برای جهیزیه‌ ناقصش داد /عکس


تاوان سنگینی که عروس سیاه‌بخت برای جهیزیه‌ ناقصش داد /عکس

اخبار,اخبارحوادث,ریتا سارکار

عروسی که به خاطر مشکلات مالی هنگام ازدواج جهیزیه کاملی با خودش به خانه بخت نبرده بود، تاوان سنگینی برای این موضوع پرداخت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، زن هندی تبار به نام “ریتا سارکار” که اکنون ۲۸ سال دارد، وقت ازدواج به دلیل مشکلات مالی نتوانست جهیزیه ای کامل و درخور سلیقه داماد به خانه بخت ببرد.

این موضوع کینه ای بزرگ در دل داماد شیطان صفت کاشت و همیشه به فکر تلافی آن بود تا اینکه روزی شرایط برای انتقام مهیا شد.

ماجرا به زمانی باز می گردد که دلدردی ناگهانی امان ریتا را برید و همسرش او را برای درمان به یک درمانگاه خصوصی در کلکته برد که یکی از دوستان وی در آنجا طبابت می کرد.

پس از بیهوش کردن عروس نگون بخت به بهانه عمل آپاندیس آنها با نقشه ای شوم کلیه وی را از بدنش خارج کردند تا داماد کینه ای آن را با همدستی برادرش بفروشد.

از نظر همسر ریتا این تنها راهی بود که او می توانست با آن موضوع جهیزیه را برای خود حل کند و تا حدودی این کمبود جبران شود. مدتها از آن ماجرا گذشت،درد های ریتا به جای کاهش روز به روز افزایش می یافت تا اینکه سرانجام صبر او به سر آمد و برای چکاپی کامل به یک پزشک معتبر مراجعه کرد.

پس از انجام آزمایش‌های لازم ریتا  تازه متوجه فاجعه ای که گریبان او را گرفته شد و برای شکایت از همسر و برادر شوهر خود اقدام کرد اما  شوهرش ادعا کرد که کلیه را با رضایت خود ریتا فروخته اند.

 

 

 

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh