خانه / اخبار / اخبار فن آوری / تایپ صوتی رایگان اندروید . با گوشی صحبت کن خودش تایپ می کنه بدون دخالت دست
کد مطلب:9087

تایپ صوتی رایگان اندروید . با گوشی صحبت کن خودش تایپ می کنه بدون دخالت دست

تایپ صوتی رایگان اندروید.

آیا دوست دارید که نرم افزاری کاملا رایگان و کاربردی برای گوشی شما معرفی کنم که با حرف زدن خودش تایپ می کنه، بدون دخالت صفحه کلید برای شما تایپ کند؟

بله واقعی است و از همه مهم تر رایگان است. می توانید کلیپ کوتاه زیر را نگاه کنید، لینک دانلود هم در این کلیپ قرار داده شده است.

برای دیدن لینک دانلود ویدیو را متوقف کنید و بعد لینک را یاداشت کنید. به بزرگی و کوچکی حروف دقت کنید.

مهم:

بعد از ورود به لینک بالا چند ثانیه صبر کنید و بعد گزینه «رد کردن تبلیغات» را کلیک کنید و بعد پایین صفحه گزینه «دریافت لینک دانلود» را بزنید تا نرم افزار دانلود شد.

امکانات این برنامه: تایپ صوتی رایگان اندروید.

۱-آیا شده است تا به حال در ماشین باشید و کسی به شما پیغام مهمی بدهد ولی شما نمی توانید تایپ کنید و به او جواب دهید؟ بله برای شما هم این اتفاق قطعا افتاده است. شما می توانید با این نرم افزار کاملا رایگان در ماشین حرف بزنید و این نرم افزار برای شما تایپ کند بدون دخالت دست. و بعد متن تایپ شده را با یک کلیک ارسال کنید به شخص مورد نظر.

۲- آیا تا به حال شده است که بخواهید متنی طولانی مثل مقاله ای طولانی بنویسد ولی حوصبه تایپ نداشته باشید، بله این نرم افزار می تواند مشکل شما هم حل کند. مثل آب خوردن حرف بزنید نرم افزار برای شما تایپ می کند.

۳- چند تا امکانات دیگر هم دارد که خودتان می توانید دانلود کنید و ببینید.

تایپ صوتی رایگان اندروید.

نرم افزار ساختار تنظیمات پیچیده ای ندارد و به راحتی متوانید با تنظیمات مختصری نرم افزار را در زمینه تایپ قوی تر نمایید.با استفاده از این نرم افزار می توانید گفتار خود را به نوشتار تبدیل کنید. این نرم افزار سابقه طولانی در این کار دارد و هم اکنون به نسخه های بالایی رسیده است و نشان می دهد که کیفیت کار بسیار خوبی داشته و مشکلات زیادی از آن برطرف شده است.

دیگر لینک ها

نو کردن باتری گوشی اگر باتری گوشی شما خراب شده است آن را ترمیم و نو کنید.

جانوری عجیب شبیه به انسان در کره مریخ کشف شد

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی omid1368

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *