خانه / مذهبی / ازدواج / دانستنی های جنسی / اگر رابطه جنسی بهتری می خواهید، هر شب این کار را انجام دهید
کد مطلب:225081

اگر رابطه جنسی بهتری می خواهید، هر شب این کار را انجام دهید


اگر رابطه جنسی بهتری می خواهید، هر شب این کار را انجام دهید

خواب بیشتر با رابطه جنسی بهتر در ارتباط است

 

اگر به شما بگوییم راز داشتن رابطه جنسی بهتر و بیشتر درست در وسط اتاق خوابتان است و استفاده از آن کاملا رایگان و راحت است و نتیجه آن شگفت انگیز، چه خواهید گفت؟

  

شاید باورتان نشود ولی پاسخ این سوال بیشتر خوابیدن است.

 

تحقیقات نشان داده اند که خواب بیشتر با رابطه جنسی بهتر در ارتباط است. بر اساس مطالعه ای که در سال ۲۰۱۵ در مجله پزشکی جنسی منتشر شد زنانی که خواب شبانه خود را ۱ ساعت افزایش دادند روز بعد میل جنسیشان ۱۴ درصد افزایش پیدا می کرد.

 

شاید این آمار برایتان کافی نباشد ولی مسلما اگر به جای خوابیدن ساعت ۲ نصف شب در ساعت ۱۱ بخوابید، سه  برابر شگفت زده خواهید شد.

  

همه می دانید که خستگی میل جنسی را کاهش میدهد بنابراین خواب شبانه کافی ۷-۸ ساعت. با کیفیت مناسب به طور کلی می تواند انرژی شما را افزایش داده و در نتیجه میل جنسیتان را بهبود دهد.

 

خواب احساسات را تنظیم می کند، کمک می  کند حافظه خود را مدیریت کنید و استرس های روزانه را کنار بگذارید و روز بعد شاد تر و آرام تر باشید در نتیجه احتمال خواستن رابطه جنسی بیشتر خواهد شد.

 

خواب کافی به تنظیم هورمون های جنسی از جمله استروژن و تستوسترون کمک می کند. ترشح این هورمون ها در اثر بی خوابی های مزمن کاهش پیدا می کند.

 

یک خواب خوب باعث می شود بتوانید تمرکز بیشتری روی شریک زندگیتان داشته باشید و پاسخ های احساسی بهتری به او بدهید در نتیجه میل جنسی بینتان را افزایش دهید.

 

منبع: سیمرغ 

 

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *