خانه / مذهبی / ازدواج / سبک زندگی / اندامی زیبا به روش نیوشا ضیغمی

اندامی زیبا به روش نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی از بازیگران خوش اندام و خوش استایلی است که در این مطلب راز تناسب اندام او را مورد مطالعه قرار میدهیم .

 

بسیاری از بازیگران سینما برای آنکه تناسب اندام داشته باشند رژیم های خاصی را برای سلامتی انجام می دهند.شاید برایتان جالب باشد که بدانید بازیگران محبوب و سوپراستار سینما نیوشا ضیغمی چه سبک زندگی برای سلامت و تناسب اندام خود انتخاب کرده و دنبال می کنند.نیوشا ضیغمی

اندامی زیبا به روش نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

اولین معضل چهره های هنری این است که هنگام فیلمبرداری نمی توانند برنامه ورزشی و تغذیه مناسبی را دنبال کنند و درنتیجه ممکن است دچار اضافه وزن و چاقی شوند یا تناسب اندام شان به هم بخورد

نیوشا ضیغمی و سبک زندگی سالم
نیوشا ضیغمی چهره دیگری است که به تناسب اندام و انتخاب رژیم غذایی سالم اهمیت می دهد. او از غذاهای فست فود استفاده نمی کند، میوه و سبزیجات فراوانی در برنامه غذایی اش وجود دارد، چای را بدون قند می نوشد و در مجموع به رژیم غذایی اش توجه زیادی دارد. با این وجود مدت زمانی که در گروه فیلمبرداری است باید تابع وضعیت تغذیه ای گروه باشد و نمی تواند رژیم غذایی معمولش را دنبال کند.

از این رو بعد از پایان دوره فیلمبرداری رژیم غذایی مناسب و ورزش منظمی را درپیش می گیرد. در حال حاضر مرتب ورزش می کند و هر روز عصر ها برای ورزش به یک باشگاه بدنسازی در شمال غرب تهران می ورد. برنامه ورزشی او بیشتر شامل تمرینات هوازی مانند ورزش با تردمیل، دوچرخه ثابت و اسکی فضایی یا الپتیکال است که سبب چربی سوزی می شود.
برنامه رژیم غذایی نیوشا ضیغمی شامل مواد پروتئینی مانند گوشت و مرغ، میوه و سبزیجات است و نان، برنج، چربی و سرخ کردنی ها را مصرف نمی کند، ضمن اینکه من و نیوشا ضیغمی در زمینه دیگری هم با یکدیگر همکاری داریم و در هفته چند روز در بخش لاغری و تناسب اندام کلینیک زیبایی او مشغول به کار هستم.

درباره‌ی آرمان آرمان