خانه / اخبار / ورزش و ورزشی / افتخاری به‌زور می‌خواست بماند/ مشکل اصلی استقلال استفاده از افراد بدون تخصص و بی‌تاثیر بود!
کد مطلب:234035

افتخاری به‌زور می‌خواست بماند/ مشکل اصلی استقلال استفاده از افراد بدون تخصص و بی‌تاثیر بود!


افتخاری به‌زور می‌خواست بماند/ مشکل اصلی استقلال استفاده از افراد بدون تخصص و بی‌تاثیر بود!

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: افتخاری به زور می‌خواست در استقلال بماند و می‌‍‌گفت تا زمانی که دولت روی کار است مدیر می‌مانم. 

حسن روشن در گفت‌وگو با میزان، در خصوص استعفای افتخاری از مدیرعاملی باشگاه استقلال اظهار داشت: افتخاری به زور می‌خواست در استقلال بماند و می‌‍‌گفت تا زمانی که دولت روی کار است مدیر می‌مانم.

 

وی افزود: مگر می‌شود تیمی با کارنامه فصل گذشته استقلال مدیرش استعفا بدهد و مردم از این بابت خوشحال شوند. اینها همه نشانه آن است که افتخاری عملکرد ضعیف و بی تاثیری در استقلال داشته است.

 

پیشکسوت باشگاه استقلال ادامه داد: فتحی از مدیران خوش‌نام ورزش کشور است و من به مدیریت او در شرایط بد استقلال امیدوارم اما نباید فراموش کند که داشتن مسئولیت در استقلال بسیار دشوار و خطرناک است.

 

روشن درمورد اظهارنظرهای افتخاری درباره تمدید قرارداد و همچنین جذب بازیکنان جدید تصریح کرد: این مسائل اصلا به مدیرعامل مربوط نمی‌شود، وقتی باشگاه مسئول نقل‌وانتقلات و کمیته فنی دارد آنها باید تصمیم گیرنده نهایی باشند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: البته مشکل اصلی باشگاه، استفاده از افراد بدون تخصص و بی‌تاثیر در کمیته‌ها و دیگر بخش‌ها بود که همه علیه یکدیگر مصاحبه می‌کردند و همدل نبودند. 

ارسال به هم میهنهم میهن

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *