خانه / کلیپ ها / اعتراف شیطان پرستان دختر در ایران+فیلم

اعتراف شیطان پرستان دختر در ایران+فیلم

شیطان پرستان دختر

اعتراف های شنیدنی از شیطان پرستان دختر در ایران در کلیپ زیر ببینید

شیطان پرستان دختر

من، همان اجزاء جسمانى است که در این هیکل سریان دارد، مانند وجود آتش در ذغال، روغن در کنجد، آب گلاب در گل سرخ است [من‏] که در گفتار همگان مطرح مى شود، موجود بى مکانست نه داخل در آنست و نه خارجست.
شیخ بهائى (ره) مى گوید: در مورد حقیقت نفس که از آن به [من‏] یاد مى شود عقیده ها متفاوت است در کتاب کشکولش مى گوید: این هیکلى که از آن به بدن تعبیر مى شود در مورد آن ۱۴ وجه آورده است که آخرینش این است:
إنَّها جوهر مجرد عَن المادَه الجسمانیه، لها تعلق بالبدن تعلق التدبیر و التصّرف … «۱».
نفس جوهر مجرد از مادّه جسمانى و عوارضات آنست و مانند عُلقه تدبیر و تصرف به بدن تعلق دارد، و مرگ قطع این تعلق است.
در مجموع [من‏] جزء حقایق باطنى انسانست که با ابزار مادّى قابل درک نمى باشد و اگر همان حدیث را بپذیریم که براى انسان دو واقعیّت را تایید مى‏کند. ۱- روح ۲- نفس [من‏] در این صورت بدون تردید قول شیخ بهائى (ره) تأیید مى شود.

شیطان پرستان دختر

جایگاه ایمان در حیات انسان‏
بعد از توجّه کامل به وضعیّت بسیار پیچیده انسان، در زمینه خسارتهایى که از ظاهر و باطن، حیات و زندگى او را، زیر فشار قرار داده و هر لحظه امکانات ارزش آفرین وى را در سیطره کامل خود قرار مى دهد که به طور کلى همیشه با خسارت مواجه است چطور و چگونه مى توان او را، از این بحران نجات داد؟
قرآن مجید، ضمن تأیید در خسارت کامل بودن انسان، راه جدیدى را در جهت نجات کامل وى، معرفى مى کند که در طول تاریخ بدون کمترین شکّ و تردید، نتیجه قطعى خودش را، روشن ساخته است و آن مسئله ایمان انسان است، چه اگر مؤمن بشود از تمام خسارتها در امان خواهد بود.

شیطان پرستان دختر

2 نظر

  1. سلام بظر بنده هر چیزی باید متعادل باشه وقتی تو دین افراط میشه نتیجه اش همینه محدودیتهای زیاد باعث اینجور انحرافات میشه.

  2. http://www.beytoote.com/images/stories/religious/hhr84.jpg

    شیطان پرستی جدید به خدایی اعتقاد ندارد و شیطان را تنها نوعی کهن نماد ( archetype ) می داند و انسانها را تنها در برابر خود مسئول میداند و این نوع شیطان پرستی اعتقاد دارد که انسان به تنهایی می تواند راه درست و غلط را تشخیص دهد به همین دلیل هم این اعتقاد بیشتر به عنوان یک اعتقاد فلسفی شناخته می شود.
    شیطان در این اعتقاد نماد نیروی تاریکی طبیعت ، طبیعت شهوانی ، مرگ ، بهترین نشانه قدرت و ضدمذهب بودن است.