خانه / کلیپ ها / مذهبی / اعتراف شیطان پرستان دختر در ایران+فیلم
کد مطلب:14121

اعتراف شیطان پرستان دختر در ایران+فیلم

شیطان پرستان دختر

اعتراف های شنیدنی از شیطان پرستان دختر در ایران در کلیپ زیر ببینید

شیطان پرستان دختر

من، همان اجزاء جسمانى است که در این هیکل سریان دارد، مانند وجود آتش در ذغال، روغن در کنجد، آب گلاب در گل سرخ است [من‏] که در گفتار همگان مطرح مى شود، موجود بى مکانست نه داخل در آنست و نه خارجست.
شیخ بهائى (ره) مى گوید: در مورد حقیقت نفس که از آن به [من‏] یاد مى شود عقیده ها متفاوت است در کتاب کشکولش مى گوید: این هیکلى که از آن به بدن تعبیر مى شود در مورد آن ۱۴ وجه آورده است که آخرینش این است:
إنَّها جوهر مجرد عَن المادَه الجسمانیه، لها تعلق بالبدن تعلق التدبیر و التصّرف … «۱».
نفس جوهر مجرد از مادّه جسمانى و عوارضات آنست و مانند عُلقه تدبیر و تصرف به بدن تعلق دارد، و مرگ قطع این تعلق است.
در مجموع [من‏] جزء حقایق باطنى انسانست که با ابزار مادّى قابل درک نمى باشد و اگر همان حدیث را بپذیریم که براى انسان دو واقعیّت را تایید مى‏کند. ۱- روح ۲- نفس [من‏] در این صورت بدون تردید قول شیخ بهائى (ره) تأیید مى شود.

شیطان پرستان دختر

جایگاه ایمان در حیات انسان‏
بعد از توجّه کامل به وضعیّت بسیار پیچیده انسان، در زمینه خسارتهایى که از ظاهر و باطن، حیات و زندگى او را، زیر فشار قرار داده و هر لحظه امکانات ارزش آفرین وى را در سیطره کامل خود قرار مى دهد که به طور کلى همیشه با خسارت مواجه است چطور و چگونه مى توان او را، از این بحران نجات داد؟
قرآن مجید، ضمن تأیید در خسارت کامل بودن انسان، راه جدیدى را در جهت نجات کامل وى، معرفى مى کند که در طول تاریخ بدون کمترین شکّ و تردید، نتیجه قطعى خودش را، روشن ساخته است و آن مسئله ایمان انسان است، چه اگر مؤمن بشود از تمام خسارتها در امان خواهد بود.

شیطان پرستان دختر

درباره ی کلیپ سرا

کانال تلگرام سایت: https://telegram.me/danakadeh

همچنین ببینید

درمان سنتی سینوزیت

درمان سنتی سینوزیت به روشی آسان و صد در صد عملی

درمان سنتی سینوزیت چگونه سینوس های چرکی را در طب سنتی درمان کنید فقط کافی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای قرار گرفتن شکلک در نظرات روی شکلکها کلیک کنید تا nر متن قرار بگیرند.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurse