خانه / اخبار / اخبار سریع و فوری حوادث
کد مطلب:13140

اخبار سریع و فوری حوادث

اخبار حوادث. در پست زیر اخبار فوری حوادث اطلاع رسانی می شود.

اخبار سریع و فوری حوادث

 

ارسال به هم میهنهم میهن

129 دیدگاه

 1. خودکشی دختر جوان از طبقه شانزدهم برج‌ آتی‌ ساز

  http://files.namnak.com/users/am/Images/news/9402/8359_pics/%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D8%B2%D9%86-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86.jpg

  دختر جوان که در تصمیمی وحشتناک تصمیم به خودکشی گرفته بود، بامداد امروز از طبقه ۱۶ یکی از برج های آتی ساز خود را به پایین پرتاب کرد.
  خبرآنلاین: دختر جوان که در تصمیمی وحشتناک تصمیم به خودکشی گرفته بود، بامداد امروز از طبقه ۱۶ یکی از برج های آتی ساز خود را به پایین پرتاب کرد.

  مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ اعلام کرد: این حادثه ساعت ۶ دقیقه بامداد به وقوع پیوست. به گفته شاهدان عینی ماجرا، دختر جوان در شهرک آتی ساز مقابل هتل آزادی که محل استقرار میهمان های خارجی است در تصمیمی ناگهانی از طبقه ۱۶ خود را به پایین پرتاب کرد و در دم جان سپرد.

  منزل این دختر در طبقه ششم قرار داشت.

  بر اساس این گزارش، عوامل پلیس و اورژانس در محل حادثه حاضر شدند و بعد از تایید مرگ وی، جسد با دستور بازپرس کشیک به پزشکی قانونی منتقل شد.

  به دستور بازپرس تحقیقات جنایی در باره علت وقوع این حادثه در دستور کار کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 2. دستگیری یکی از اعضای داعش در حومه شهریار

  http://otaghkhabar24.ir/sites/default/files/styles/thumb230_160/public/repo/pics/1394/07/22//pic-28317-1444830925.jpg

  فرمانده سپاه شهرستان شهریار گفت: با هوشمندی سربازان گمنام امام زمان(عج) یکی از عناصر شاخه اجناد الشامِ داعش که درصدد سازماندهی ۳۰۰ تروریست و عملیات انتحاری در ایام محرم بود در منطقه اندیشه (شهرستان شهریار) دستگیر شد.
  خبرگزاری ایلنا: سرهنگ امین یامینی؛ فرمانده سپاه شهرستان شهریار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ضرورت تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، از دستگیری یکی از عناصر شاخه اجناد الشام داعش در منطقه اندیشه خبر داد.

  وی در تشریح جزئیات این دستگیری، عنوان کرد: فرد مذکور در مسیر ارتباطی که وارد ایران شده بود، شب را در دولت آباد شهر ری اسکان می‌یابد.

  سرهنگ یامینی گفت: در ادامه با هوشمندی سربازان گمنام امام زمان(عج) با تلفن همراه ایشان ارتباط برقرار می‌شود و ماموران خدوم امنیتی و اطلاعاتی در قالب و پوشش نیروهای مرتبط با داعش، به هماهنگی قرار ملاقاتی با وی در منطقه اندیشه شهرستان شهریار مبادرت می‌ورزند.

  فرمانده سپاه شهرستان شهریار عنوان کرد: سپس با اتخاذ تدابیر هوشمندانه و مقتضی،تمهیدات لازم در محل ملاقات اندیشیده و بعد از حضور وی، دستگیری و بازداشت وی

  وی افزود: این عضو شاخه اجناد الشام داعش،تاکنون اعترافات قابل توجهی داشته و در صدد بوده ۳۰۰ تروریست را جهت انجام عملیات انتحاری در ایام سوگواری محرم سازماندهی کند.

  سرهنگ یامینی در ادامه با اشاره به تجهیز این داعشی به تلفن ماهواره‌ای عنوان کرد: اطلاعات بسیار مهمی از گوشی وی استخراج شده و در حال حاضر نیز سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه در حال بازجویی از این عنصر تکفیری هستند.

  فرمانده سپاه ناحیه شهریار گفت: دستگاه امنیتی و اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اشراف دقیقی به تحرکات این جریان‌ها و گروهک‌های تروریستی دارند و از بدو ورود به خاک ایران تمامی اقدامات و تحرکات آنها را رصد و کنترل می کنند و در برخی مواقع به صلاحدید دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی، عملیات دستگیری با تاخیر انجام می‌شود تا فرآیند شناساییِ سرشاخه‌ها و مرتبطین با این افراد و گروه‌ها تکمیل شود.

  وی در خاتمه یادآور شد: تردیدی در حمایت جهان استکبار از گروه‌ها جریان‌های‌تروریستی‌همچون داعش وجود ندارد و اساسا هدف اصلی از شکل‌گیری چنین تشکیلاتی ایجاد هزینه و تحمیل خسارت و سلب امنیت ایران اسلامی بوده که علیرغم سرمایه‌گذاری سنگین جریان استکبار و رژیم منحوس صهیونیستی، با اتکای به فرهنگ شهادت و الگوبرداریِ رزمندگان سوری و عراقی از مقاومت ۸ ساله ایران در دفاع مقدس و همچنین کلام نافذ مرجعیت شیعه در بسیج مردمی و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و دلاورمردی های مدافعان حرم ، داعش در آستانه فروپاشی قرار دارد.

 3. بازداشت سه فعال فرقه «عرفان حلقه» در تهران

  https://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1390/5/19/85060_191.jpg

  ۳ تن از فعالان عرفان حلقه که در ایجاد هجمه‌های حقوق‌ بشری و کمپین‌های به‌ظاهر بین‌المللی نقش داشتند، دستگیر شدند.
  خبرگزاری تسنیم: طی اقدامی از سوی سربازان گمنام امام زمان(عج) تعدادی از فعالان و عناصر مؤثر در فعالیت ضدامنیتی فرقه عرفان حلقه در تهران بازداشت شدند.

  مهدی سپهر، شهریار سپهر و علی معماریان سه تن از افراد مؤثر در ایجاد هجمه‌های حقوق بشری و کمپین‌های به‌ظاهر بین‌المللی هستند.

  همچنین در روزهای گذشته بیش از ۱۰ تن از فعالان این فرقه که بعد از اعلام حکم اعدام سرکرده فرقه، به‌منظور طراحی و لیدری تجمع، تحصنِ پوشیدن کفن و برخی دیگر از اقدامات امنیتی به‌منظور تحت فشار قرار دادن دستگاه قضایی در منزل یکی از فعالان به‌بهانه میهمانی جمع شده بودند، در شهر ری، دستگیر شدند.

 4. افزایش صدور مجوز سقط درمانی در تهران

  http://cdn.asemooni.com/2015/08/why-therapeutic-abortion-statistics-have-increased1.jpg

  پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد:طی چهار ماهه نخست امسال، ۷۹۲ نفر برای دریافت مجوز سقط درمانی (جسمانی) مراجعه کردند که از این شمار ۴۰۰ مورد ، دارای شرایط اخذ سقط بودندو مجوز گرفتند.
  خبرگزاری ایرنا: پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد:طی چهار ماهه نخست امسال، ۷۹۲ نفر برای دریافت مجوز سقط درمانی (جسمانی) مراجعه کردند که از این شمار ۴۰۰ مورد ، دارای شرایط اخذ سقط بودندو مجوز گرفتند.

  تعداد کل پرونده های ارجاعی در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۵، ۳۴ درصد افزایش صدور مجوز سقط درمانی را در این استان نشان می دهد.

  همچنین در تیرماه امسال ، ۲۴۴ مورد جهت دریافت مجوز سقط درمانی به این اداره کل مراجعه کردند که در مدت مشابه سال قبل۶۸ درصد کاهش یافته است.

  براساس این گزارش،ناهنجاری های جنینی و شرایط مربوط به وجود یک بیماری جدی در مادر از جمله شرایط ضروری برای صدور مجوز سقط درمانی است.

  در مورد مشکلات و ناهنجاری های جنینی، تشخیص قطعی ناهنجاری با آزمایش ژنتیک معتبر ویا سونوگرافی معتبر است ؛ ضمن اینکه ناهنجاری یا ناهنجاری ها به گونه ای باشد که موجب حرج مادر شود که در این صورت، رضایت آگاهانه و کتبی مادر، سن بارداری کمتر از ۱۹هفته براساس سونوگرافی معتبر لازم است ؛ همچنین باید حرج مادر توسط سه متخصص مربوطه تشخیص و به تایید پزشکی قانونی برسد.

 5. برخورد با عرضه‌کنندگان «لباس‌های نامتعارف»

  http://static0.bornanews.ir/thumbnail/ppMefxO0ukr0/zKlnR2CgDMts54GkxMYEj8fvMMUiCETIT3Il7Z8QJ7YCZYBL8OGb1tkXRmfG0ZrOzG4dCpLzLSmmrKvCe4wUTgw9-rA7Aa5g/%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3+%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%B9%D8%A7%D8%B1%D9%81.jpg

  معاون اجتماعی پلیس پایتخت از اجرای طرح برخورد با واحدهای صنفی عرضه کننده البسه نامتعارف خبر داد.
  ایسنا: معاون اجتماعی پلیس پایتخت از اجرای طرح برخورد با واحدهای صنفی عرضه کننده البسه نامتعارف خبر داد.

  سرهنگ مراد مرادی در این باره گفت: معاونت نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی پایتخت در راستای عمل به وظایف خود و مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی طرح برخورد با فروشگاه‌های البسه نامتعارف را در دستور کار خود قرار داد.

  وی با بیان اینکه در اجرای این طرح تا کنون ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی به فروشگاه‌های مختلفی رفته و اقدام به بازدید از آن کرده‌اند گفت: تعدادی از این فروشگاه‌ها که لباس‌های نامتعارف در آن عرضه شده بود اخطار پلمب دریافت کردند.

  مرادی افزود: این طرح در روزهای آتی نیز در سطح پایتخت ادامه خواهد داشت.

 6. بازداشت ۳ نفر در پی حمله به روحانیِ ایرانی در مکه

  http://shomanews.com/files/fa/news/1395/4/25/9943_309.jpg

  رییس سازمان حج و زیارت، وضعیت جسمی روحانی که در مکه مجروح شده را خوب ارزیابی کرد و از پیگیری این حمله که توسط عوامل تکفیری انجام شده، خبر داد.
  خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان حج و زیارت، وضعیت جسمی روحانی که در مکه مجروح شده را خوب ارزیابی کرد و از پیگیری این حمله که توسط عوامل تکفیری انجام شده، خبر داد.

  حمید محمدی در ارتباط با حادثه‌ای که در مکه رخ داد، گفت: با توجه به اینکه امنیت زائران بسیار حائز اهمیت است، این موضوع را با جدیت از سوی مراجع رسمی وزارت حج عربستان پیگیری خواهیم کرد.

  وی ادامه داد: پلیس عربستان سه نفر را در ارتباط با این حادثه دستگیر کرده است و تحقیقات درباره این حمله ادامه دارد.

  محمدی، حال عمومی روحانی مجروح را خوب ارزیابی کرد و افزود: الحمدالله حال عمومی ایشان مناسب است و نیاز به جراحی هم نیست و بزودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

  عوامل تکفیری روز چهارشنبه (۱۵ شهریورماه) با حمله به حجت‌الاسلام والمسلمین حسین اسماعیلی، روحانیِ کاروان ۱۳۰۰۵ استان اصفهان، وی را مجروح کردند. این حمله دو روز پس از آن صورت گرفت که روزنامه الیوم به نقل از مقامات عربستانی اعلام کردند؛ دیوان پادشاهی عربستان در حکمی، روزنامه‌ها و تلویزیون‌های داخلی و خارجی خود را، از انتشار اخباری علیه جمهوری اسلامی ایران یا مذهب شیعه ممنوع کرده است.

 7. نمایش وحشتناک بریدن سرهای پسر و عروس در تهران توسط قاتل

  http://www.irannaz.com/images/2014/04/horrible-crime-to-get-married-mvrd-irannaz-com-2.jpg

  قاتلی که پسر خوانده و عروسش را به طرز هولناکی به قتل رسانده‌است و سرهای آنها را بریده صحنه حادثه را بازسازی کرد.
  صبح روز ۱۱ مردادماه امسال قاضی منافی‌آذر با تماس مأموران پلیس از کشف دو سر بریده شده در خیابان شیخ بهایی باخبر شد. بررسی مأموران نشان داد دو سر بریده شده متعلق به زن و مرد جوانی است که در محل دیگری به قتل Murder رسیده‌اند و عامل حادثه Incident پس از مثله کردن اجساد، سر‌ها را در این مکان رها کرده است. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه مأموران بعضی اعضای مثله شده دو سر کشف شده را در مناطقی از تهران و محل دپوی زباله‌ها در کهریزک کشف کردند. مأموران در بررسی‌های تخصصی به رد پای مرد ۷۵‌ساله‌ای در این حادثه رسیدند که بر اساس تحقیقات میدانی پسر خوانده و عروسش به طرز مرموزی ناپدید شده بودند. متهم پس از دستگیری به قتل پسر خوانده و عروسش و مثله کردن آنها اعتراف کرد. پیر مرد ۷۵‌ساله که مأمور سابق ساواک بود، مدعی شد مقتول پسر خواهر زنش بوده که به فرزند خواندگی قبول کرده است. وی گفت که پسر خوانده‌اش پس از ازدواج با دختر فراری به خاطر اعتیادشان آنها را همیشه مورد آزار و اذیت قرار می‌داده تا اینکه تصمیم می‌گیرد آنها را با سلاح شکاری به قتل برساند. صبح دیروز، متهم با حضور قاضی منافی‌آذر در محل حادثه که خانه ویلایی در خیابان امیرآباد است، صحنه حادثه را بازسازی کرد. متهم پس از بازسازی راهی زندان Prison شد

  منبع: رکنا

 8. دستگیری تعدادی از اشرار در مرزهای شرقی کشور

  http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1394/5/28/3484278_153.jpg
  رئیس پلیس مرزبانی نیروی انتظامی از دستگیری سه نفر از اشرار، تروریست ها و جانیان در طی پنج ماه گذشته خبر داد که در سال های ۹۲ و ۹۳ در مرزهای شرقی مرتکب جنایت شده بودند.
  خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس مرزبانی نیروی انتظامی از دستگیری سه نفر از اشرار، تروریست ها و جانیان در طی پنج ماه گذشته خبر داد که در سال های ۹۲ و ۹۳ در مرزهای شرقی مرتکب جنایت شده بودند.

  سردار قاسم رضایی افزود: سه نفر از افراد دستگیر شده ایرانی و پاکستانی بودند که طی پنج یا شش ماه گذشته موفق به دستگیری آنان شدیم.

  وی ادامه داد: متاسفانه دولت پاکستان به منطقه بلوچستان خود اشراف اطلاعاتی ندارد و این منطقه به مامن امن برخی گروه های تروریستی و اشرار تبدیل شده است.

  سردار رضایی گفت: اخیرا تعدادی از اشرار یا گروه های تروریستی که از آن سوی مرزها آمده بودند و در سال ۹۲ و ۹۳ مرتکب جنایاتی شده اند را در مرز مشترک ایران و پاکستان دستگیر کردیم.

  فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت: هم اکنون سه نفر از آن ها دستگیر شده اند که جز اشرار و جانیان فراری بودند.

  سردار رضایی افزود: این افراد در آن سوی مرز ایران، سکنی داشتند که با رایزنی وزارت امور خارجه این مساله را دنبال می کنیم.

  به گفته وی، ایران دارای هشت هزار و ۷۵۵ کیلومتر مرز بوده که با ۱۵ کشور همسایه است و ارتباط خوبی با کشورهای همسایه خود دارد.:

 9. مریم ۳۰ ساله تن به هر کاری داد تا اینکه فهمید باردار است و …

  http://www.beytoote.com/images/stories/baby/ba2757.jpg

  مریم ۳۰ ساله در حالی که بیان می کرد از سه سال قبل معنای زندگی را بر صفحه قلبم حک کردم و خوشبختی را به تصویر کشیدم، به کارشناس اجتماعی کلانتری پنجتن مشهد گفت: ۱۴ سال بیشتر نداشتم که روزی مادرم نام «محمدرضا» را بر زبانش آورد و گفت خودت را برای مراسم خواستگاری آماده کن. «محمدرضا» را یکی از بستگانمان به پدرم معرفی کرده بود اما او شغل ثابتی نداشت و گاهی به عنوان شاگرد گچ کاری سرکار می رفت.
  از سوی دیگر پدر و مادر من نیز وضعیت مالی خوبی نداشتند و نمی توانستند مخارج تحصیل و دیگر مایحتاج زندگی ام را تامین کنند این بود که پدرم بدون هیچ گونه تحقیقی درباره محمدرضا، قرار مراسم عقد را گذاشت و مرا به خانه بخت فرستاد. من که هنوز از ماجرای ازدواجم گیج بودم با هزار ویک آرزوی رنگارنگ قدم در مسیر زندگی مشترک گذاشتم. تنها چند روز بعد از ازدواج وقتی همسرم را در حال استعمال مواد مخدر Drugs دیدم، تازه فهمیدم که دیگر شیرینی زندگی را حس نخواهم کرد ولی روی بازگشت به خانه پدرم را نیز نداشتم به خاطر این که او هم نمی توانست هزینه های زندگی مرا پرداخت کند. مدتی بعد «مهدی یار» به دنیا آمد ولی حضور او نیز نتوانست رونقی در زندگی ما ایجاد کند چرا که محمدرضا بیکار بود و پدر و مادرش نیز از تامین مخارج زندگی ما سرباز می زدند. در این شرایط همسرم به یک فرد روانی تبدیل شده بود و مدام مرا کتک می زد. ۱۰ سال کتک و آزارهایش را تحمل کردم تا این که دیگر طاقتم تمام شد و با قلبی آکنده از غم و اندوه از همسرم جدا شدم و در حالی که خانواده اش حضانت پسرم را به عهده گرفته بودند، به منزل پدرم بازگشتم. از آن روز به بعد برای تامین هزینه های زندگی از سالمندان پرستاری می کردم تا این که با «کرم علی» آشنا شدم. او هم از همسرش طلاق گرفته بود و به تنهایی زندگی می کرد. تنهایی، دوری از فرزند و نگاه های سنگین دوستان و اقوام از من انسانی افسرده و گوشه گیر ساخته بود. به همین دلیل خیلی زود روابط من و «کرم علی» به زندگی مشترک انجامید. اما دیری نپایید که فهمیدم اشتباهی بزرگ تر از گذشته را مرتکب شده ام چرا که کرم علی علاوه بر مواد مخدر، مشروبات الکلی هم مصرف می کرد. او به تهیه و توزیع مشروبات الکلی اشتغال داشت و در زیرزمین منزل، آن ها را تهیه می کرد و به فروش می رساند. در این شرایط زمانی به خود آمدم که همچون همسرم در گرداب مواد مخدر صنعتی گرفتار شده بودم. به همسرم در امر تهیه و فروش مشروبات کمک می کردم تا هزینه های مصرف موادم را تامین کنم. زندگی ام در آستانه نابودی قرار داشت تن به هر کاری می دادم تا این که فهمیدم باردارم. آن جا بود که فقط برای لحظه ای به آینده فرزندم اندیشیدم، تنم لرزید و جرقه ای از امید در دلم زنده شد. درحالی که تصمیم به ترک اعتیاد گرفته بودم ، ماموران کلانتری پنجتن کرم علی را به اتهام تهیه و توزیع مشروبات الکلی دستگیر و زندانی Prisoner کردند. از آن روز سه سال می گذرد و من و فرشته کوچکم «ژیلا» زندگی جدیدی را آغاز کرده ایم، حالا من با افتخار می گویم سه سال است که پاکم ..

  منبع: رکنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *